Строго слотови Казино онлајн преглед

Бонус за регистрација Бонус за натпревар до депозити до 400 фунти + врти до 175 слотови

Нашиот рејтинг

Тврди сега

Строго слотови Казино онлајн преглед

Информации за казино

Веб-страница Строго слотови

Воспоставено 2010

Лиценца UKGC и Гибралтар

Мин депозит £10

Макс депозит Се разликува

Добрите страни

Добро воспоставена страница

Лиценциран и регулиран

Најдобри слотови во Велика Британија

Топ игри во табела

Потврдени исплати

Плаќаат по телефон

Конс

Само играчи во Велика Британија

ВОВЕД: Дали ви недостасуваа добрите денови на казина со тули и малтери? Па, не ги пропуштајте повеќе затоа што Казиното Строго Слотови ги има најдобрите нови слотови и игри на маса што ќе ги бакнуваат тие блуз! Играјте ги вашите омилени игри со бакара, рулет и блек џек со дилер од реалниот живот во кое било време од денот, или вртете се за вашата шанса да освоите мега мула џекпот награди.

Добијте нов бонус за добредојде

Кога влегувате на оваа веб-страница за онлајн казино за прв пат, веднаш ве зачудува колку сериозно ова казино ја сфаќа безбедноста на своите играчи. Зборовите „Играј безбедно“ се проследени низ горниот дел од страницата, потсетувајќи ги играчите дека иако има големи победи, треба да се направи тоа одговорно е во првите редови. Значи, кога ќе се регистрирате во Казиното за строги слотови, ќе стигнете до уживајте во најдобрите избор на игри со казино со вистински пари притоа почитувајќи ги упатствата што ве потсетуваат да го правите тоа внимателно.

најдобри слотови во Велика Британија 4 готовина
 • PayPal
 • Виза
 • MasterCard
 • Neteller
 • PaysafeCard
 • Скрил
 • Маестро
 • Боку плати по телефон

Преглед на целосните строго слотови

Најдобрите нови игри за слотови во Велика Британија се движат од заслепувачката Магија на Лепресоун до разнобојните онлајн слотови Starburst. Ве чекаат мегаџакпот во вредност од 170 000 фунти и прогресивни џекпоти што ги менуваат животот над 1,5 милиони. Прописите во Велика Британија предвидуваат дека максималната исплата дозволена за еден ден е 250 000 фунти, освен за прогресивни џекпоти. Theекпотите погоре се во рамките на прописите, но секогаш е добра идеја да ги проверите условите пред да ја регистрирате сметката на вашиот плеер.

Играјте безбедно, како што би рекол интерфејсот Строго слотови. Да, играјте безбедно на Строго Слот онлајн казино игри на маса. Сите протоколи за заштита се во функција додека играте различни варијации на блек џек, бакарат и рулет. Овие безбедносни мерки се софтвер за генерирање на случаен број за да се осигурате дека имате многу фер шанса за победа; Шифрирањето SSL што ви гарантира доверливи лични и финансиски информации не се загрозува.

Добијте нов бонус за добредојде

Играјте Најпопуларни нови избрани слотови: Магијата на Лепресон

Внесете го заслепувачкиот свет на Лепресонот во овој 5 x 3 слотови преку Интернет со 10 линии за плаќање. Само со минимален влог од 20p и максимален облог од 40 фунти, ова слотови преку Интернет е способен да ви испорача максимална исплата до 250.000! Посебните карактеристики на Легијата на Лепрехаун се магични вртења, симболи на проширување и магично тркало кои се дизајнирани да ви дадат големи победи.

Прифатете ја среќата на Ирците кога ќе се прилагодите да ги совпаѓате волшебните симболи на ролните: Шапка на леприкот, среќната потковица, цевките, дури и самиот палав лепак. Кога ќе постигнете серија од кој било од овие симболи на ролните, тоа ќе ви биде подарено на сребрена плоча 5000x вашата добивка од влогот. Оваа понуда на слотови од компанијата Max Win Gaming има стандарден RTP од 95.95%, што е прилично пристојно според стандардите за слотови.

волшебни слотови за лепри за готовина

Проширувањето на симболите е одлика што се појавува и во основната и во бонусните игри. Забележете дека на врвот на ролните, лентата ги прикажува сите платежни симболи на играта. Кога ќе се случи победа, победничкиот симбол се осветлува и се претвора во Златен симбол. На следното вртење, ако се појават 3 или повеќе Златни симболи, тие се шират за да ги покријат нивните ролни. Она што е добро е што тие прават линии за победа без оглед на која ролна се наоѓаат. Пример е ако Златните симболи се појават на ролните 1, 2 и 5, тоа е добро за 3 победи. Во основните вртења на играта, Златните симболи прават последен врт и се враќаат во нормала на крајот.

Златните симболи се прошируваат во делот Магични вртења Бесплатни вртења. За да можете да влезете, треба да се појави линија на симболи за злато на интерфејсот. Тие можат да се појават на кое било место и најмалку 3 од нив се потребни за да се активира бесплатно вртење на Магичното тркало. Тркалото е поделено на делови што имаат различни вредности со можност да заработат до максимум 16 бесплатни вртења.

Но, ако 4 или 5 Scatters го запалат кругот, тие ќе придонесат од 4 до 8 вртења на Волшебното тркало. Ова е нешто исто како и основната игра, освен што кога победничките симболи се претвораат во Златни симболи, тие остануваат поставени во таа форма за целата епизода на одликата.

играат строго слотови казино плаќаат по телефон

Гарантирано фер игра и одговорно коцкање поведоа

Играјте безбедно: Тоа е мотото на Строго Слотови казино. Софтвер за генератор на случајни броеви, шифрирање SSL, проверки за случајна ревизија. - сите овие се во функција за да се осигурат играчите на безбедна средина за игри на среќа за нив.

Мобилна исплата на пари преку телефон Избрана опција за врвен депозит

Без проблеми, нема грижи за прекумерно трошење кога депонирате користејќи телефонски кредит. Со поставување на ограничување од 30 фунти на сите мобилни депозити за пари, играчите никогаш не треба да се грижат дали ќе претераат, нели им требаат кредитни картички за да платат.

Врвни совети за коцкање свесни

Самоограничувањето е неопходно за играчите кои лесно губат фокус - и гледаат на времето - кога се забавуваат. безбедна игра на Строго слотови. Ставете буџет за тоа колку сте подготвени да потрошите и кога ќе го достигнете, престанете да играте. Што е уште поважно, исплатете ги вашите победи откако ќе се потврдат и запомнете да останете пред играта!

begambleaware.org
 • Кој е најдобриот начин да се победи слот машина?
 • Која е најдобрата игра со слот?
 • Кои се најпопуларните бесплатни слотови?

Придружи се сега